
Digitalni doručak #3: Uz Wolt, KEKSPay i Infobip otkrivamo kako i u krizi dobro korisničko iskustvo može privući nove korisnike
Skuhajte kavu i ugodno se smjestite jer stiže nam treće izdanje Digitalnog doručka posvećenog korisničkom iskustvu. Uz domaće i strane stručnjake razgovaramo kako ispolirati CX u kriznim vremenima.
Nakon dva uspješna izdanja Digitalnog doručka na kojima smo razgovarali o životu agencija u krizi i izazovima interne komunikacije, okrećemo se trećem izdanju u suradnji s Peekatorom, a koje će biti posvećeno još jednoj gorućoj temi digitalnog društva: korisničkom iskustvu. Naravno, kao i do sada o CX-u ćemo govoriti u kontekstu krize, a saznat ćemo kako se tvrtke mogu prilagoditi i pomoći korisnicima dok u isto vrijeme pomažu same sebi.
Zašto baš CX?
U doba krize uzrokovane novim koronavirusom sve tvrtke nastoje se prilagoditi najbolje što mogu. Ipak, ova posve nova situacija izuzetno je velik izazov za velike i male tvrtke koje uz sve moraju preživjeti. No, empatija i briga o korisnicima danas može se uvelike pokazati isplativom kada ova kriza konačno bude iza nas.
Prema prošlogodišnjem istraživanju tvrtke Peekator, za korisničko iskustvo domaće banke, retail i bezalkoholna pića zaslužile su tek ocjenu 3. Očito je dobar CX izazov sam po sebi i kada vam ne prijeti kriza poput Velike gospodarske depresije 30-ih. Stoga smo okupili domaće i strane stručnjake kako bi odgovorili na to:
- Kako čak i u krizi kroz dobar CX tvrtke može privući nove korisnike?
- Kako tvrtke mogu iskoristiti priliku da se prilagode i poboljšaju s obzirom na to da se sada stvaraju nove korisničke navike?
- Je li se CX promijenio s obzirom na rad od doma i izolaciju?
Doručak će započeti prezentacijom Marina Mrše sa savjetima na što se treba koncentrirati kako biste pružili najbolji CX u doba (i nakon) korona krize, a potom ćemo poslušati panel raspravu u potrazi za odgovorima u kojoj će sudjelovati voditelj tima za digitalnu transformaciju KEKS Paya Dejan Donev, Key account manager u tvrtki AdScanner Karla Kovač, Operations manager u Woltu Martin Verschuijl, direktorica globalnog marketinga Infobipa Sanja Buterin, osnivač Peekatora Marin Mrša i Netokracijin Ivan Brezak Brkan.
Zajedno u raspravi 29. svibnja ovi stručnjaci će analizirati dobre prakse, ali i ponuditi rješenja za one situacije u kojima ne znate kako biste se najbolje snašli. Sudionici panela dolaze iz tvrtki svih veličina, od startupa Peekator koji se bavi upravo analizom korisničkog iskustva pa sve do jedne od najpoznatijih domaćih tvrtki Infobipa koja zapošljava programere na gotovo svim kontinentima.
Kako se prijaviti na događaj?
U petak, 29. svibnja krećemo na Zoomu u 10 ujutro, a sve što vi trebate napraviti da biste iz prvog reda pratili predavanje i panel raspravu je prijaviti se besplatno putem službene stranice događaja. Svoj dolazak potvrdite i na Facebooku gdje ćete također moći pratiti Digitalni doručak, ako želite više opcija.
I dobra vijest za kraj. Iako je virtualni događaj i ne morate praktički nigdje ići dalje od svog stola i laptopa, Wolt je za prvih 100 prijavljenih pripremio kodove s popustom od 30kn, koji će vjerujemo dobro doći za posliće po gradu prije i nakon panela.
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na Netokraciji dopušteno je samo korisnicima koji ostave svoje ime i prezime te mail adresu i prihvate pravila ponašanja.
Pravila ponašanja
Na Netokraciji za vas stvaramo kvalitetan, autorski potpisan sadržaj i zaista se veselimo vašim kvalitetnim, kontruktivnim komentarima. Poštujmo stoga jedni druge prilikom komentiranja, kao i Zakon, držeći se sljedećih pravila ponašanja:
Kako koristimo podatke koje ostavljate? Bacite oko na našu izjavu o privatnosti.
Sve ostale komentare ćemo s guštom spaliti, jer ne zaslužuju svoje mjesto na internetu.