Hrvatski Wall of Tweets će dovesti Twitter na Svjetski ekonomski forum 2011. u Davosu
Sjećate se Wall of Tweets rješenja za prikazivanje poruka s Twittera na događanjima poput konferencije i radionica? Wall of Tweets će uskoro sudjelovati na svojem najznačajnijem i najvećem događanju dosad - Svjetskom ekonomskom forumu u Davosu 2011. Iako još nije prošlo ni godina dana od začetka Wall of Tweetsa, rješenje FatDUX Zagreba pojavilo se na desecima događaja poput Ignite London, MIC Global Summita, Fronteers i desetak TEDx događanja širom svijeta. Na 41. Svjetskom ekonomskom forumu u Davosu u Švicarskoj bit će dostupan svim novinarima, gostima i sudionicima.

Sjećate se Wall of Tweets rješenja za prikazivanje poruka s Twittera na događanjima poput konferencije i radionica? Wall of Tweets će uskoro sudjelovati na svojem najznačajnijem i najvećem događanju dosad – Svjetskom ekonomskom forumu u Davosu 2011.
Iako još nije prošlo ni godina dana od začetka Wall of Tweetsa, rješenje FatDUX Zagreba pojavilo se na desecima događaja poput Ignite London, MIC Global Summita, Fronteers i desetak TEDx događanja širom svijeta. Na 41. Svjetskom ekonomskom forumu u Davosu u Švicarskoj bit će dostupan svim novinarima, gostima i sudionicima. Vibor Cipan, direktor FatDUX Zagreba za Netokraciju je naveo što Davos znači za Wall of Tweets:
Pojavljivanjem na tako prestižnom događanju kao što je Davos WOT dobiva još širu potvrdu svoje kvalitete i mjesta na tržištu, ali bez sumnje – riječ je o velikoj i važnoj referenci kao i o potvrdi da smo zadovoljili vrlo stroge kriterije koje naši klijenti postavljaju.
Wall of Tweets je nastao kao svojevrsni spin-off projekt unutar FatDUX Zagreba, no danas se razvio u posebnu vertikalu koja sada ima i dio posebno dediciranih resursa. Naši planovi su i dalje biti vodeće twitterwall rješenje na tržištu, povećati broj konferencija i događanja na kojima sudjelujemo te u skladu s time i nadalje nastaviti inovirati na Twitter platformi pružajući ostale usluge s dodanom vrijednošću našim klijentima.
Wall of Tweets je zapravo tzv. Twitter wall koji omogućava prikazivanje poruka korisnika Twittera koji se vrte oko neke teme, u ovom slučaju Davosa, temeljem određenog #hashtaga. Zanimljivo je kako su Cipan i njegov tim u pripremi Wall of Tweetsa za Davos imali službenu tehničku podršku samog Twittera. Čestitke Wall of Tweets na dobrom društvu u Davosu!
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na Netokraciji dopušteno je samo korisnicima koji ostave svoje ime i prezime te mail adresu i prihvate pravila ponašanja.
Pravila ponašanja
Na Netokraciji za vas stvaramo kvalitetan, autorski potpisan sadržaj i zaista se veselimo vašim kvalitetnim, kontruktivnim komentarima. Poštujmo stoga jedni druge prilikom komentiranja, kao i Zakon, držeći se sljedećih pravila ponašanja:
Kako koristimo podatke koje ostavljate? Bacite oko na našu izjavu o privatnosti.
Sve ostale komentare ćemo s guštom spaliti, jer ne zaslužuju svoje mjesto na internetu.
Komentari
Emanuel Blagonić
26. 01. 2011. u 8:11 pm
Čestitke dečki, go ahead! 😉
Benjamin Alijagić
26. 01. 2011. u 8:15 pm
Wow! Svaka čast!
Inače kad smo već kod… http://www.businessinsider.com/costs-of-davos-2011-1
Hrvoje Mihajlic
26. 01. 2011. u 8:22 pm
kapa dolje. svaka vam dala ^^
goranapp
26. 01. 2011. u 8:29 pm
Bravo! Moze li se na tom hobiju ista zaraditi? 🙂
Antun
26. 01. 2011. u 8:37 pm
Iskreno hvala svima na podrsci, timu to znaci puno!
@goranapp: Wall Of Tweets nije hobi, nego vrlo ozbiljan posao – pa shodno tome se nadam da sam ti dao odgovor 🙂
Ivan Brezak Brkan
26. 01. 2011. u 9:39 pm
Ubuduce samo koristi inline comments 😉
Antun
26. 01. 2011. u 10:14 pm
Sorry, s iPhonea je pa nisam ni vidio inline 🙂
Vibor Cipan
26. 01. 2011. u 10:17 pm
Hvala svima na podršci i Ivanu na prenošenju vijesti – to nam i osobno i profesionalno zaista mnogo znači. Što se tiče hobija vs posla – počelo jest kao, kako sam i rekao, jedan naš spin-off projekt, no danas je to značajna komponenta našeg poslovanja i to u 95% slučajeva izvozno orijentirana.
Prilika da na Twitter platformi radimo nešto ovakvo je nama bila interesantna, no danas uz dodatak moderacije, podrške za mobilne klijente i tablet uređaje, svojstva poput digital signagea i niza ostalih specifičnih svojstava koje naši korisnici traže (i time i sami često do određene oblikuju proizvod) – ovo više nije “samo” interesantna prilika već i naš prvi globalno dostupan proizvod.
U svakom slučaju, još jednom hvala svima koji su nas na ovome putu podržali – to svako od nas u timu iskreno cijeni!
Antun
26. 01. 2011. u 10:34 pm
btw @IBB: Imaš grešku u tekstu, nije desetak TEDx-ova nego na desetke 😉
Ilija Brajkovic
27. 01. 2011. u 10:24 am
Svaka čast ekipi, radite pravi posao!