Ako vas zanima kako izgleda život i rad u Silicijskoj dolini, a posebice na Sveučilištu Stanford, te ako želite doznati više o Design Thinkingu, trendovima, tehnologiji i startupima, ne propustite sutrašnje predavanje Anje Svetine Nabergoj i Andreja Nabergoja na Visokom učilištu Algebra.
Anju smo upoznali početkom godine na samom Stanfordu gdje nas je provela kroz Design School i zanimljiv pristup kreiranju proizvoda o kojemu se uči još na fakultetu, a koji korisnika stavlja na prvo mjesto. Anja je, među ostalim, tamošnja predavačica koja drži kolegije “Collaborating with the future: Launching Large-Scale Sustainable Transformations” i “Organizational Psychology of Design Thinking”. Trenutno je fokusirana na design thinking u kontekstu edukacije poduzetnika, a osim na Stanfordu, srest ćete ju i na Ekonomskom Fakultetu u Ljubljani gdje predaje kolegije iz područja poduzetništva i inovacija s naglaskom na razvoj i primjenu design thinking metoda, kako u nastavi, tako i u praksi.
S druge strane, njen suprug, Andrej Nabergoj, poduzetnik je, inovator i mentor koji je tijekom bogate poslovne karijere bio povezan s raznim tvrtkama i udruženjima (Parsek Systems, RSG Fund, CEED Slovenija, YES, Httpool, Noovo Games, WEF Youg Global Leader, Outfit7, Iddiction). Od 2009. dio je pokreta World Economic Forum kao Young Global Leader u područjima TechPioneers, GlobalShapers i Future of Internet. U regiji je možda najpoznatiji kao nekadašnji CEO tvrtke Outfit7 koja je razvila popularne aplikacije Talking Tom Cat i Talking Friends i koje broje više od 2 milijarde preuzimanja, a danas je pokretač i CEO u tvrtki Iddiction.
Predavanje Anje Svetine Nabergoj i Andreja Nabergoja održava se sutra, 28. lipnja, na Visokom učilištu Algebra, Ilica 242, dvorana Aula Magna 1. Ulaz je besplatan, ali broj mjesta je ograničen, stoga se prijavite!
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na Netokraciji dopušteno je samo korisnicima koji ostave svoje ime i prezime te mail adresu i prihvate pravila ponašanja.
Pravila ponašanja
Na Netokraciji za vas stvaramo kvalitetan, autorski potpisan sadržaj i zaista se veselimo vašim kvalitetnim, kontruktivnim komentarima. Poštujmo stoga jedni druge prilikom komentiranja, kao i Zakon, držeći se sljedećih pravila ponašanja:
Kako koristimo podatke koje ostavljate? Bacite oko na našu izjavu o privatnosti.
Sve ostale komentare ćemo s guštom spaliti, jer ne zaslužuju svoje mjesto na internetu.
Komentari
Mirko
28. 06. 2016. u 6:11 pm
Anja je prodavačica na Stanfordu ili predavačica?
Mia Biberović
29. 06. 2016. u 7:41 am
Lapsus, ali hvala na javljanju. 🙂