SAP Hybris Day: Tehnologija kao temelj marketinga uz mStart, Konzum, Abrakadabru i eKupi

O tehnologiji kao temelju marketinga uz mStart, Konzum, Abrakadabru i eKupi

Kako transformirati digitalnu prodaju, što donosi digitalizacija poslovanja te koja su očekivanja potrošača, pitanja su o kojima će se razgovarati 19. listopada u Zagrebu, kada se održava Sap Hybris Day pod nazivom Tehnologija - temelj digitalnog marketinga. Također, sudionici će moći čuti iskustva mStarta, Konzuma, Abrakadabre i eKupi.

sap_hybris

SAP Hybris Day koji se sredinom listopada održava u Zagrebu bit će posvećen transformaciji digitalne prodaje. Što donosi digitalizacija poslovanja te kako izgleda digitalno korisničko iskustvo iz četiri perspektive – otkriće (marketing), akvizicija (commerce), prodaja (sales) i pružanje usluge (service) neke su od tema o kojima će se govoriti. To je ujedno i pregled četiri glavna temelja SAP Hybris arhitekture.

Povezivanje s kupcem je kritično jer može biti glavni način razlikovanja od konkurencije. Povezivanje znači i pružiti kupcu informaciju putem preferiranoga kanala, odgovarati na njihova pitanja prije nego su ih postavili, komunicirati svoju ponudu i opcije rano i usklađeno s prepoznatim očekivanjima kupaca.

Tko su predavači?

O tome kako napreduje digitalna transformacija govorit će Sonja Popović, direktorica SAP-a i Hrvoje Veselko, mStartov direktor prodaje. Deloitteov direktor digitalne strategije za srednju Europu, Cosmin Costera, govorit će o digitalizaciji poslovanja u kontekstu očekivanja potrošača. Abrakadabrini Hrvoje Kujundžić i Hrvoje Ljubičić iz mStarta, govorit će o razvoju internetske trgovine Abrakadabra.

Na panelu Marketing 2020. govorit će Andrea Svilokos, direktorica digitalnoga marketinga u Konzumu, Boris Šurija, techie psiholog, Martin Kralj, voditelj marketinga eKupi te Nikola Vrdoljak, direktor agencije 404, a događaj će moderirati Netokracijina Mia Biberović.

Sap Hybris Day održava se 19. listopada u prostoru Mozgaonice, na adresi Zavrtnica 17., s početkom u 9 sati. Ulaz je slobodan, ali uz obaveznu registraciju.

Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na Netokraciji dopušteno je samo korisnicima koji ostave svoje ime i prezime te mail adresu i prihvate pravila ponašanja.

Pravila ponašanja

Na Netokraciji za vas stvaramo kvalitetan, autorski potpisan sadržaj i zaista se veselimo vašim kvalitetnim, kontruktivnim komentarima. Poštujmo stoga jedni druge prilikom komentiranja, kao i Zakon, držeći se sljedećih pravila ponašanja:

  • Ne budite 💩: Nema vrijeđanja, diskriminiranja, ni psovanja (osim ako nije osobni izričaj, ali onda neka psovka bude općenita, a ne usmjerena prema nekome). Također, upoznajte se sa stavkom 2. članka 94. Zakona o elektroničkim medijima prije no što ostavite komentar.
  • Samo kvalitetna rasprava, manje trolanja: Ne morate se ni sa kim slagati, ali budite konstruktivni i doprinesite raspravi! Svako trolanje, flameanje, koliko god "plesalo" na granici, leti van.
  • Imenom i prezimenom, nismo Anonymous 👤: Autor sadržaja stoji iza svog sadržaja, stoga stojite i vi iza svog komentara. Koristimo ime i prezime te pravu email adresu.

Kako koristimo podatke koje ostavljate? Bacite oko na našu izjavu o privatnosti.

Sve ostale komentare ćemo s guštom spaliti, jer ne zaslužuju svoje mjesto na internetu.

Komentari

Odgovori

Tvoja e-mail adresa neće biti objavljena.

Popularno

Kolumna

Modrić, papige i printeri znaju da nas roboti neće zamijeniti

Poplava GPT-4 gurua i Microsoft vs Google utrke stvara dojam friške revolucije, no umjetna inteligencija već desetljećima skriva iste kosture u ormaru. Dobrih ideja i rješenja ima mnogo. Lovaca u mutnom vjerojatno i više. Pitanje je samo - tko će biti glasniji?

Analiza

Sve više mama-influencerica skriva lica svoje djece s interneta. I to je ispravna odluka.

Djeca influencera i djeca influenceri koja su odrasla na internetu danas na pragu zrelosti osvještavaju da im se zapravo nije sviđalo djetinjstvo pred kamerama i u suradnjama s brendovima. Ujedno je i sve više i daleko ozbiljnijih situacija gdje iskorištavanje djece na internetu graniči s kaznenim djelima.

Analiza

TABU: Juniorke u IT-ju imaju 4 %, a seniorke čak 18 % manju plaću od svojih muških kolega

Kako su plaćene žene u IT industriji, za iste godine iskustva, u odnosu na svoje muške kolege? Otvorilo se to pitanje prije pola godine s najnovijim izvještajem platforme TABU, danas mu se vraćamo da vidimo ima li promjena.

Što ste propustili

Tvrtke i poslovanje

Hrvatski inspektori dio su EU projekta kontrole razvoja AI-ja vrijednog 3,5 milijardi eura

Impresionirani učinkovitošću hrvatskih inspektora, koji su već u prvih 310 posjeta identificirali 168 slučajeva doprinosa razvoju AI-ja, EU je potvrdila uključenost hrvatskog kadra u programu nadzora.

Tvrtke i poslovanje

Evo zašto je poznavanje hrane i vina ključno za uspjeh hrvatskog IT-ja

Osnivači startupa teško da će zadobiti povjerenje investitora ako ne poznaju vina ili naručuju dobro pečene bifteke.

Novost

Otpušteni programeri iz “big techa” završit će u Hrvatskoj: Apis IT planira ih zaposliti 1800

Hrvatska želi “uvesti” i zaposliti otpuštene programere i ostale tehnološke stručnjake iz Googlea, Facebooka, Microsofta i Twittera kao digitalne nomade za potrebe novog projekta daljnje digitalizacije javne uprave na kojemu radi Apis IT.

Digitalni marketing

Svaki bi brend trebao napustiti generičnu “stock” glazbu i razviti svoj – audio identitet!

Iako postoje mnoge "royalty free" glazbene platforme koje nude kvalitetnu glazbu, većina video oglasa napravljena je s glazbom koja zvuči generičko i jeftino. Razlog tome djelomično je loš ukus, manjak hrabrosti ili kreativne vizije menadžmenta, a djelomično manjak vremena posvećen kuriranju kvalitetne glazbe koja zvuči drugačije, ali je konzistentna s brendom.

Gaming

Uskoro kreće 4. sezona Student Esports Tournamenta! Hoće li TVZ ostati nepokoreni prvak?

Idući tjedan počinje nova sezona SET-a, domaćeg esport turnira koji je uspio okupiti 16 tehničkih fakulteta iz svih dijelova Hrvatske, a uz to je postao i nacionalni kvalifikacijski turnir za Amazonov i Intelov University Esports Masters (AUEM)!

Izvještaj

Domaću kreativnu industriju čekaju teški pregovori s Googleom

Iako donosi više od 830 milijuna eura u hrvatski BDP, kreativna industrija još nema u potpunosti odgovarajuću zaštitu i druge uvjete za neometan rad na digitalnom tržištu.