Prijavite se na kreativno natjecanje 'Moj život u minuti' i osvojite HTC One i putovanje

Prijavite se na kreativno natjecanje ‘Moj život u minuti’ i osvojite HTC One i putovanje

HTC Hrvatska pokrenuo je natječaj „Moj život u minuti“ u kojem poziva sve kreativce da između 25. studenog i 16. prosinca snime video uradak u trajanju od 30 do 90 sekundi i u njemu prikažu mozaik sitnica koje definiraju život pojedinca. O pobjednicima će odlučivati HTC-ov stručni žiri kojeg čine Robert Knjaz, Enis Bešlagić i Hrvoje Šalković.

Video uradak trebao bi prikazivati neke sitnice koje  definiraju život pojedinca
Video uradak trebao bi prikazivati neke sitnice koje definiraju život pojedinca

HTC Hrvatska pokrenuo je natječaj “Moj život u minuti” u kojem poziva sve kreativce da između 25. studenog i 16. prosinca snime video uradak u trajanju od 30 do 90 sekundi i u njemu prikažu mozaik sitnica koje definiraju život pojedinca. O pobjednicima će odlučivati HTC-ov stručni žiri kojeg čine Robert Knjaz, Enis Bešlagić i Hrvoje Šalković.

Svoje radove prvo postavite na YouTube, a potom se prijavite na službenoj web stranici natječaja. Žiri će svakog tjedna od pristiglih prijava izabrati dvije najkreativnije koje će i sudjelovati u velikom finalu. Kako kaže Petra Razić Rogić iz HTC-a:

Našim vjernim fanovima odlučili smo se odužiti i organizirati kreativan natječaj u kojem će moći pokazati svoju imaginaciju i osvojiti vrlo vrijedne nagrade.

Kreativci koji osvoje 5. i 6. mjesto dobivaju HTC Desire 300, treće i četvrtoplasirani plasirani osvajaju HTC Desire 601, drugoplasiranog čeka HTC One, a prvoplasirani sretnik uz HTC One osvaja putovanje po izboru na Bali, Šri Lanku ili Peru. Odabrano putovanje HTC osigurava u suradnji s agencijom Da, da, da Želim putovati, a uključuje sve troškove putovanja i boravka. Osim žirija, najoriginalniju prijavu pomažu odabrati i fanovi svojim lajkovima i šerovima. Prvi finalisti očekuju se već 4. prosinca.

Šest najkreativnijih sudionika će u zadnjem tjednu trajanja natječaja na posudbu dobiti HTC One te će u tjedan dana morati snimiti novi video u trajanju od 30 do 90 sekundi, na temu “Zašto bih baš ja trebao osvojiti egzotično putovanje?”.

Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na Netokraciji dopušteno je samo korisnicima koji ostave svoje ime i prezime te mail adresu i prihvate pravila ponašanja.

Pravila ponašanja

Na Netokraciji za vas stvaramo kvalitetan, autorski potpisan sadržaj i zaista se veselimo vašim kvalitetnim, kontruktivnim komentarima. Poštujmo stoga jedni druge prilikom komentiranja, kao i Zakon, držeći se sljedećih pravila ponašanja:

  • Ne budite 💩: Nema vrijeđanja, diskriminiranja, ni psovanja (osim ako nije osobni izričaj, ali onda neka psovka bude općenita, a ne usmjerena prema nekome). Također, upoznajte se sa stavkom 2. članka 94. Zakona o elektroničkim medijima prije no što ostavite komentar.
  • Samo kvalitetna rasprava, manje trolanja: Ne morate se ni sa kim slagati, ali budite konstruktivni i doprinesite raspravi! Svako trolanje, flameanje, koliko god "plesalo" na granici, leti van.
  • Imenom i prezimenom, nismo Anonymous 👤: Autor sadržaja stoji iza svog sadržaja, stoga stojite i vi iza svog komentara. Koristimo ime i prezime te pravu email adresu.

Kako koristimo podatke koje ostavljate? Bacite oko na našu izjavu o privatnosti.

Sve ostale komentare ćemo s guštom spaliti, jer ne zaslužuju svoje mjesto na internetu.

Odgovori

Tvoja e-mail adresa neće biti objavljena.

Popularno

Programiranje

Modrić, papige i printeri znaju da nas roboti neće zamijeniti

Poplava GPT-4 gurua i Microsoft vs Google utrke stvara dojam friške revolucije, no umjetna inteligencija već desetljećima skriva iste kosture u ormaru. Dobrih ideja i rješenja ima mnogo. Lovaca u mutnom vjerojatno i više. Pitanje je samo - tko će biti glasniji?

Društvene mreže

Sve više mama-influencerica skriva lica svoje djece s interneta. I to je ispravna odluka.

Djeca influencera i djeca influenceri koja su odrasla na internetu danas na pragu zrelosti osvještavaju da im se zapravo nije sviđalo djetinjstvo pred kamerama i u suradnjama s brendovima. Ujedno je i sve više i daleko ozbiljnijih situacija gdje iskorištavanje djece na internetu graniči s kaznenim djelima.

Kolumna

Što zajedničko imaju cajke, McDonald’s i Jack Daniels? Izvrsno targetiranje potreba.

“Zašto su cajke toliko popularne?" pitanje je koje se svako malo vrati "na tapet". Na tom tapetu uz cajke i neke druge ukuse i interese sjede razni brendovi koje određene skupine štuju kao dio njihovog identiteta. Pitanje brendinga proizvoda tako više nije samo marketinško, kao što ni pitanje cajki - nije samo glazbeno.

Što ste propustili

Novost

Google dobio zeleno svjetlo za akviziciju Photomatha

Službeno je - aplikacija Damira Sabola koja pomaže kod učenja matematike postat će dio Googlea.

Tvrtke i poslovanje

Factory se u potpunosti oprostio s Plavom tvornicom i doživio potpuni rebranding

Iako je Plava tvornica još ranije promijenila ime u Factory, sada ostaje i bez prepoznatljive plave boje doživjevši kompletan rebranding. Koliko je takav korak bio zahtjevan, ali i potreban, otkrila nam je direktorica marketinga Marijana Butorac.

Zabava i zanimljivosti

Kako su Konzumovi plišani Zvjerići uz AR tehnologiju postali virtualne igračke?

Kampanje maloprodajnih lanaca koje potiču pozitivne promjene, ali u isto vrijeme nude zabavne sadržaje za djecu u Hrvatskoj su sve popularnije. Konzum ponovno ide korak dalje i u najnovijoj takvoj kampanji donosi virtualne likove Zvjerića.

Karijere

Što Infobip, ReversingLabs i Syntio uče studente na FER-u?

S poznatim hrvatskim tvrtkama razgovaramo o njihovim "vještinama" na FER-u: od osnova kako su koncipirali kurikulum kolegija i što bi savjetovali drugima koji planiraju isto, do toga što im je bio prioritet prenijeti studentima u vezi njihovog područja rada i kako su se polaznici snašli s pojedinom materijom.

Tvrtke i poslovanje

Matija Nakić: Kako u krizi privući investitore i velike klijente, a kako veteranski kadar?

U novoj epizodi Netokracija podcasta, o građenju odnosa s investitorima, privlačenju veterana u tim i investicijskoj klimi iz perspektive jednog startupa pričamo sa su-osnivačicom Farseera, Matijom Nakić.

Intervju

Andrea Knez Karačić: Broj godina iskustva ne određuje nečiji senioritet

U seriji intervjua s iskusnim inženjerima domaće IT industrije otkrivamo kako su izgledali njihovi karijerni putovi, kako se postaje senior i ostaje u tijeku s novim tehnologijama, je li bolje specijalizirati se za određenu tehnologiju ili biti generalist i - što bi savjetovali juniorima.