Kako će izgledati online kupnja poslije krizne 2020. otkrivamo uz vodeće stručnjake!

Kako će izgledati online kupnja poslije krizne 2020. otkrivamo uz vodeće stručnjake!

Sigurni smo kako ste ove godine kupovali putem interneta više nego prošle, ali što veća potrošnja znači za prodavače i agencije?

Digitalni doručak kreće ovog petka, 20. studenog u 10 sati.

2020. godina je internetske trgovine, za to nema sumnje, a nadolazeća blagdanska sezona bit će vrlo vjerojatno najveća za kupovinu putem interneta ikada, s više od 20 posto skoka u odnosu na godinu prije. Prema 2021. gledamo s optimizmom i nadom, a to rade i trgovci. Kako točno – saznajemo ovaj petak, 20 studenog u 10 sati!

Na novom izdanju Digitalnog doručka koji Netokracija organizira u suradnji s Mastercardom čeka nas razgovor upravo o internetskoj trgovini u nadolazećoj godini! Koji će trendovi obilježiti kupovanje nakon jedne od najstresnijih godina u novijoj povijesti saznajemo ovog petka od vodećih stručnjaka na domaćem eCommerce tržištu.

Na Digitalnom doručku ovog će nam se petka pridružiti Ivan Kovačević iz poznatog servisa za dostavu Wine and More, CEO Neuralaba Krešimir Končić, rukovoditelj digitalnog poslovanja u A1 Hrvatska Ivan Vučković i Mario Frančešević iz agencije SeekandHit. Pridružit će im se i suosnivač i COO i OptimoRoutea Goran Kukolj. 

Kako će izgledati eCommerce nagodinu?

Druženje će otvoriti Ivan Kovačević koji će kroz svoje iskustvo u Wine and Moreu demonstrirati važnost sadržaja u eCommerceu. Ova internetska trgovina svojim pričama, blogom i videima obogaćuje svoju ponudu već dugo vremena, a Ivan će objasniti kako gotovo svaki digitalni prodavač može imati koristi od dobro razrađene strategije sadržaja.

Na panel raspravi o eCommerce trendovima u 2021. će se potom govoriti o izazovima koji čekaju agencije u 2021., pogotovo one koje se bave izradom internetskih trgovina, poput Neuralaba. Mario Frančešević podijelit će iskustva u oglašavanju za klijente iz sfere internetske trgovine.

Naravno, osim iskustava svakog pojedinog sudionika, očekuje nas i stvaranje šire slike eCommerce tržišta 2021., koje će izgledno nastaviti svoj izuzetno brz rast i razvoj, a samim time otvoriti i velik broj novih radnih mjesta.

Prijavite se odmah!

Kao i do sada, sudjelovanje na ovom Digitalnom doručku je posve besplatno, a možete ga pratiti preko Zooma ili streama na Facebooku. Doručak kreće u petak, 20. studenog u 10 sati! Prijaviti se možete putem službene forme za prijavu, a svakako označite sudjelovanje i na Facebook eventu! 

Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na Netokraciji dopušteno je samo korisnicima koji ostave svoje ime i prezime te mail adresu i prihvate pravila ponašanja.

Pravila ponašanja

Na Netokraciji za vas stvaramo kvalitetan, autorski potpisan sadržaj i zaista se veselimo vašim kvalitetnim, kontruktivnim komentarima. Poštujmo stoga jedni druge prilikom komentiranja, kao i Zakon, držeći se sljedećih pravila ponašanja:

  • Ne budite 💩: Nema vrijeđanja, diskriminiranja, ni psovanja (osim ako nije osobni izričaj, ali onda neka psovka bude općenita, a ne usmjerena prema nekome). Također, upoznajte se sa stavkom 2. članka 94. Zakona o elektroničkim medijima prije no što ostavite komentar.
  • Samo kvalitetna rasprava, manje trolanja: Ne morate se ni sa kim slagati, ali budite konstruktivni i doprinesite raspravi! Svako trolanje, flameanje, koliko god "plesalo" na granici, leti van.
  • Imenom i prezimenom, nismo Anonymous 👤: Autor sadržaja stoji iza svog sadržaja, stoga stojite i vi iza svog komentara. Koristimo ime i prezime te pravu email adresu.

Kako koristimo podatke koje ostavljate? Bacite oko na našu izjavu o privatnosti.

Sve ostale komentare ćemo s guštom spaliti, jer ne zaslužuju svoje mjesto na internetu.

Komentari

Odgovori

Tvoja e-mail adresa neće biti objavljena.

Popularno

Kolumna

Od Yahooa do ChatGPT-ja: Strategije uspjeha na tražilicama koje vrijede i danas

Neke strategije za pozicioniranje na internetskim tražilicama još funkcioniraju i nakon 10 godina. U ovom povratku u prošlost, prisjećamo se raznih praksi, što se od njih zadržalo, a što ne - te što je novo ušlo u igru...

Tehnologija

Tomislav Tipurić uoči ATD-a: Moramo poraditi na promjeni definicije junior developera

Uoči 18. konferencije Advanced Technology Days porazgovarali smo s osobom zaduženom za program, Tomislavom Tipurićem, o svemu što ne smijete propustiti na samom događaju, a i u svijetu tehnologije posljednjih godina i dana. Naravno, AI je neizostavna tema.

Netokracija Podcast

Ovo je email strategija kojom je Burazin privukao investitore poput direktora Stack Overflowa

U novoj epizodi ulazimo u detalje o: (vjerojatno) najvećoj pre-seed rundi u hrvatski startup; tome kako SAD namjerava kontrolirati AI sustave koji bi mogli napraviti atomsku bombu te zašto osnivača Netokracije Ivana Brezaka Brkana izbacuju iz zagrebačkih kavana?

Što ste propustili

Kolumna

Od Yahooa do ChatGPT-ja: Strategije uspjeha na tražilicama koje vrijede i danas

Neke strategije za pozicioniranje na internetskim tražilicama još funkcioniraju i nakon 10 godina. U ovom povratku u prošlost, prisjećamo se raznih praksi, što se od njih zadržalo, a što ne - te što je novo ušlo u igru...

Tehnologija

Najveća hrvatska luka u Pločama postat će pametna, uz sufinanciranje iz EU od skoro milijun eura

Luka Ploče postat će prva hrvatska pametna luka. Ujedno je ovo jedini projekt iz Hrvatske koji je Europska Komisija odobrila u sklopu fonda 5GSC - od ukupno 14 odobrenih u cijeloj Uniji.

Tvrtke i poslovanje

Bajke u digitalnom svijetu: Pinokio djeci priča o lažnom predstavljanju, a tri praščića o slabim lozinkama

Stotine ljudi podržale su humanitarnu akciju tvrtke Combis i Centra za nestalu i zlostavljanu djecu.

Programiranje

Upoznajte Retriever, platformu FER-ovog TakeLaba koja rudari po 30 domaćih web portala

Retriever zagrebačkog TakeLaba može analizirati milijune članaka objavljenih na hrvatskome u posljednjih 20 godina, a sprema se i na iskorak u regiju. 

Tvrtke i poslovanje

Od 1. siječnja država nadzire Wolt, Bolt, Glovo… – što to znači?

Teško je regulirati segment tržišta o kojem nemate konkretnih saznanja, srećom, za tzv. GIG ekonomiju to će se uskoro promijeniti. Više saznajemo u razgovoru s ravnateljom Uprave za rad i zaštitu na radu u Ministarstvu rada, mirovinskoga sustava, obitelji i socijalne skrbi.

Programiranje

“Infrastruktura kao kod” izazov je s kojim se isplati uhvatiti u koštac, pogotovo za ogromne okoline

Što je sustav veći, to IaC (Infrastructure-as-Code) donosi više prednosti. Kako to izgleda u praksi?