Deezer: Glazbeni servis dostupan u 150 zemalja pa i regiji, a izvan SAD-a

Deezer: Glazbeni servis dostupan u 150 zemalja pa i regiji, a izvan SAD-a

Čuvaj se Spotify! Deezer - novi glazbani servis u koji je investirano više od 130 milijuna funti, danas je lansiran u 150 zemalja diljem svijeta uključujući i Hrvatsku! Servis nudi dva modela korisničkih računa - besplatni koji nudi ograničeno slušanje uz pokoju reklamu, i premium plaćeni račun koji nudi neograničeno preslušavanje vaših najdražih izvođača uz maksimalnu kompatibilnost sa svim platformama.

Čuvaj se Spotify! Deezer – novi glazbani servis u koji je investirano više od 130 milijuna funti, danas je lansiran u 150 zemalja diljem svijeta uključujući i Hrvatsku! Servis nudi dva modela korisničkih računa – besplatni koji nudi ograničeno slušanje uz pokoju reklamu, i premium plaćeni račun koji nudi neograničeno preslušavanje vaših najdražih izvođača uz maksimalnu kompatibilnost sa svim platformama.

Uz prijavu za servis dobijete i klasični trial period u kojem tokom prvih mjesec dana možete uživati u svim pogodnostima premium računa besplatno. Pri završetku pokusnog perioda, servis vam nudi 2 sata mjesečno besplatne glazbe doživotno, prenosi The Nex Tweb.

Izvršni direktor Axel Dauchez nada se kako će tokom ovih prvih nekoliko mjeseci Deezer uspjeti stvoriti prepoznatljiv brend i korisničku bazu te da će svojom funkcionalnošću i kvalitetom uspjeti sakupiti dovoljan broj premium korisnika da se tvrtka i održi.

Deezer za izvođače

Uz reklame i oglašavanje, Deezer nudi i ‘Deezer za izvođače’ – platformu za koju se tvorci nadaju kako će pomoći izvođačima izgraditi blizak odnos sa svojim fanovima. Deezer za izvođače nudi cjelokupnu analitiku publike i pjesama, posebne Deezer stranice i mogućnosti uploadanja novog sadržaja. Bit će jako zanimljivo vidjeti borbu svih tih silnih glazbenih servisa u 2013! Za koga vi mislite da će pobijediti?

 

Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na Netokraciji dopušteno je samo korisnicima koji ostave svoje ime i prezime te mail adresu i prihvate pravila ponašanja.

Pravila ponašanja

Na Netokraciji za vas stvaramo kvalitetan, autorski potpisan sadržaj i zaista se veselimo vašim kvalitetnim, kontruktivnim komentarima. Poštujmo stoga jedni druge prilikom komentiranja, kao i Zakon, držeći se sljedećih pravila ponašanja:

  • Ne budite 💩: Nema vrijeđanja, diskriminiranja, ni psovanja (osim ako nije osobni izričaj, ali onda neka psovka bude općenita, a ne usmjerena prema nekome). Također, upoznajte se sa stavkom 2. članka 94. Zakona o elektroničkim medijima prije no što ostavite komentar.
  • Samo kvalitetna rasprava, manje trolanja: Ne morate se ni sa kim slagati, ali budite konstruktivni i doprinesite raspravi! Svako trolanje, flameanje, koliko god "plesalo" na granici, leti van.
  • Imenom i prezimenom, nismo Anonymous 👤: Autor sadržaja stoji iza svog sadržaja, stoga stojite i vi iza svog komentara. Koristimo ime i prezime te pravu email adresu.

Kako koristimo podatke koje ostavljate? Bacite oko na našu izjavu o privatnosti.

Sve ostale komentare ćemo s guštom spaliti, jer ne zaslužuju svoje mjesto na internetu.

Odgovori

Tvoja e-mail adresa neće biti objavljena.

Popularno

Kolumna

Od Yahooa do ChatGPT-ja: Strategije uspjeha na tražilicama koje vrijede i danas

Neke strategije za pozicioniranje na internetskim tražilicama još funkcioniraju i nakon 10 godina. U ovom povratku u prošlost, prisjećamo se raznih praksi, što se od njih zadržalo, a što ne - te što je novo ušlo u igru...

Tehnologija

Tomislav Tipurić uoči ATD-a: Moramo poraditi na promjeni definicije junior developera

Uoči 18. konferencije Advanced Technology Days porazgovarali smo s osobom zaduženom za program, Tomislavom Tipurićem, o svemu što ne smijete propustiti na samom događaju, a i u svijetu tehnologije posljednjih godina i dana. Naravno, AI je neizostavna tema.

Netokracija Podcast

Ovo je email strategija kojom je Burazin privukao investitore poput direktora Stack Overflowa

U novoj epizodi ulazimo u detalje o: (vjerojatno) najvećoj pre-seed rundi u hrvatski startup; tome kako SAD namjerava kontrolirati AI sustave koji bi mogli napraviti atomsku bombu te zašto osnivača Netokracije Ivana Brezaka Brkana izbacuju iz zagrebačkih kavana?

Što ste propustili

Kolumna

Od Yahooa do ChatGPT-ja: Strategije uspjeha na tražilicama koje vrijede i danas

Neke strategije za pozicioniranje na internetskim tražilicama još funkcioniraju i nakon 10 godina. U ovom povratku u prošlost, prisjećamo se raznih praksi, što se od njih zadržalo, a što ne - te što je novo ušlo u igru...

Tehnologija

Najveća hrvatska luka u Pločama postat će pametna, uz sufinanciranje iz EU od skoro milijun eura

Luka Ploče postat će prva hrvatska pametna luka. Ujedno je ovo jedini projekt iz Hrvatske koji je Europska Komisija odobrila u sklopu fonda 5GSC - od ukupno 14 odobrenih u cijeloj Uniji.

Tvrtke i poslovanje

Bajke u digitalnom svijetu: Pinokio djeci priča o lažnom predstavljanju, a tri praščića o slabim lozinkama

Stotine ljudi podržale su humanitarnu akciju tvrtke Combis i Centra za nestalu i zlostavljanu djecu.

Digitalni mediji

Upoznajte Retriever, platformu FER-ovog TakeLaba koja rudari po 30 domaćih web portala

Retriever zagrebačkog TakeLaba može analizirati milijune članaka objavljenih na hrvatskome u posljednjih 20 godina, a sprema se i na iskorak u regiju. 

Tvrtke i poslovanje

Od 1. siječnja država nadzire Wolt, Bolt, Glovo… – što to znači?

Teško je regulirati segment tržišta o kojem nemate konkretnih saznanja, srećom, za tzv. GIG ekonomiju to će se uskoro promijeniti. Više saznajemo u razgovoru s ravnateljom Uprave za rad i zaštitu na radu u Ministarstvu rada, mirovinskoga sustava, obitelji i socijalne skrbi.

Programiranje

“Infrastruktura kao kod” izazov je s kojim se isplati uhvatiti u koštac, pogotovo za ogromne okoline

Što je sustav veći, to IaC (Infrastructure-as-Code) donosi više prednosti. Kako to izgleda u praksi?