IT Showoff predstavlja hrvatske IT i web projekte
Danas je na Fakultetu elektrotehnike i računarstva otvoren IT Showoff, konferencija namijenjena hrvatskim IT profesionalcima i onima koji to najmjeravaju postati. U usporedbi s drugim konferencijama, IT Showoff se usredotočio na predstavljanje projekata.
Kako programirati, kako prodati i kako pokrenuti projekt – takve konferencije imamo odavno. IT Showoff nas namjerava uvesti u iskustva onih koji su već krenuli.
Projekti i praksa
Osnivači konferencije, Tomislav Car i Nikola Kapraljević, u uvodu u IT Showoff naglasili su da im je cilj okupiti domaće IT i web profesionalce te povezati ih s tvrtkama. Projekti poput danas prezentirane Muzike.hr praktični su primjeri na kojima možete naučiti kako pokrenuti vlastiti projekt.
Na Netokraciji ćete danas moći pročitati nekoliko pregleda konferencije, a zasad izdvajam nekoliko zanimljivih koja očekujemo tijekom dana:
- Senko Rašić – Kako i zašto koristiti GIT za svoje projekte;
- Krešimir Prcela – Tehnologija iza popularnih augmented reality aplikacija na iPhoneu;
- Marko Šantić – GIS Cloud – inovativna web GIS platforma na bazi cloud computinga;
- Davor Hunski, Alen Ladavac – Serious Sam HD – behind the scenes.
Ostatak predavanja otkrijte na službenom rasporedu. U nastavku pogledajte kako je izgledao uvod te prva predavanja, a tijekom dana donosimo vam kompletan pregled. Također, ukoliko ste na Twitteru, pratite nas i #ITShowoff!

Otvaranje IT Showoffa (Photo by Hrvoje Mihajlic)

Tviteraši su također stigli na prva predavanja... (Photo by Hrvoje Mihajlic)

Tomislav Car i Nikola Kapraljević, osnivači IT Showoffa (Photo by Hrvoje Mihajlic)

Za IT Showoff čekalo se i u redu (Photo by Hrvoje Mihajlic)

Velika dvorana Fakulteta elektrotehnike i računarstva je popunjena... (Photo by Hrvoje Mihajlic)


[...] IT Showoff predstavlja hrvatske IT i web projekte [...]
[...] IT Showoff predstavlja hrvatske IT i web projekte [...]