How to Web u Beogradu upoznat će vas s iskustvima activeCollaba, Limunda i drugih internetskih startupa

How to Web u Beogradu upoznat će vas s iskustvima activeCollaba, Limunda i drugih internetskih startupa

U Beogradu će se 16. lipnja u Kulturnom Centru Grad u Beogradu održati How to Web Belgrade 2011. konferencija o startup poslovanju i kulturi koju će podržati i Netokracija kao glavni medijski partner uz organizacijski ITDogađaji. Beogradski How to Web organizira SEE ICT, udruga koja stoji iza projekta ITD Događaji i srpskog Mobile Mondaya.

How to Web u Beogradu bit će posvećen internetskim startupovima...

U Beogradu će se 16. lipnja u Kulturnom Centru Grad održati How to Web Belgrade 2011. konferencija o startup poslovanju i kulturi koju će podržati i Netokracija kao glavni medijski partner uz organizacijski ITDogađaji. Beogradski How to Web organizira SEE ICT, udruga koja stoji iza projekta ITDogađaji i srpskog Mobile Mondaya.

Konferencija je ograničena na 120 sudionika kojima će predavati internetski poduzetnici iz cijele regije, poput Ilije Studena iz activeCollaba, Vladimira Nikolića iz Limunda, Tomaža Štolfe iz Voxija i Luke Abrusa iz Pet minuta.

Ekipa SEE ITC nastoji program prilagoditi mlađim internetskim poduzetnicima i studentima pa će tako i kotizacije biti primjerene cijene – ne namjeravaju zarađivati na leđima onih koji tek stvaraju svoje projekte što je izuzetno pohvalno. Vukašin Stojkov iz organizacije How to Web Belgrade objašnjava:

How to Web Belgrade je namenjen svim talentovanim i kreativnim pojedincima koji žele da pokrenu sopstveni biznis na Internetu, a koji žele da se iz prve ruke informišu o najboljim praksama u ovom procesu. Najpre ciljamo na studente tehničkih fakulteta koji poseduju osnovna znanja potrebna za izradu projekata zasnovanih na web tehnologijama, ali i sve druge zainteresovane za iskorišćavanje ogromnih potencijala koje nam Internet pruža.

How to Web je inače rumunjska internetska konferencija u suradnji s kojom SEE ITC brend lokalizira kao community događanje za naša južnija tržišta. Program je zasad kvalitetan, a dodavat će i nove predavače. Čini li vam se How to Web Belgrade dovoljno zanimljivim da skoknete u Kulturni Centar Grad u Beogradu?

Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na Netokraciji dopušteno je samo korisnicima koji ostave svoje ime i prezime te mail adresu i prihvate pravila ponašanja.

Pravila ponašanja

Na Netokraciji za vas stvaramo kvalitetan, autorski potpisan sadržaj i zaista se veselimo vašim kvalitetnim, kontruktivnim komentarima. Poštujmo stoga jedni druge prilikom komentiranja, kao i Zakon, držeći se sljedećih pravila ponašanja:

  • Ne budite 💩: Nema vrijeđanja, diskriminiranja, ni psovanja (osim ako nije osobni izričaj, ali onda neka psovka bude općenita, a ne usmjerena prema nekome). Također, upoznajte se sa stavkom 2. članka 94. Zakona o elektroničkim medijima prije no što ostavite komentar.
  • Samo kvalitetna rasprava, manje trolanja: Ne morate se ni sa kim slagati, ali budite konstruktivni i doprinesite raspravi! Svako trolanje, flameanje, koliko god "plesalo" na granici, leti van.
  • Imenom i prezimenom, nismo Anonymous 👤: Autor sadržaja stoji iza svog sadržaja, stoga stojite i vi iza svog komentara. Koristimo ime i prezime te pravu email adresu.

Kako koristimo podatke koje ostavljate? Bacite oko na našu izjavu o privatnosti.

Sve ostale komentare ćemo s guštom spaliti, jer ne zaslužuju svoje mjesto na internetu.

Komentari

Odgovori

Tvoja e-mail adresa neće biti objavljena.

Popularno

Ekskluzivno

57hours Viktora Marohnića narastao 4 puta i osigurao još 2,75 milijuna dolara

U ekskluzivnom intervjuu za Netokraciju, suosnivač brzorastuće avanturističke platforme Viktor Marohnić, sa svojim investitorima, otkriva planove.

Tvrtke i poslovanje

7 savjeta za učinkovitu izradu poslovnog plana (posebno za one koji nemaju vremena)

Nisu bez razloga velikani povijesti od Sun Tzua do Dwight D. Eisenhowera pričali o planiranju kao o svetom gralu uspjeha - i ne stoji bez razloga ona narodna: dobra organizacija je pola posla.

Tvrtke i poslovanje

Ivan Burazin pokreće novi startup – Daytonu, već ima Fortune 500 klijente

Nakon tri godine, uspostave i razvoja Infobipovog Developer Experience odjela, Ivan Burazin, pokreće novi dev projekt. Time se nastavlja njegova startuperska priča i misija koja je počela prije više od dekadu - pomagati developerima da rade lakše, brže i učinkovitije. Upoznajemo njegov novi projekt, Daytonu!

Što ste propustili

Tvrtke i poslovanje

HR.WEEKEND: Jelena Jelušić o 7 smrtnih grijeha “employer brandinga”

Na prvome HR.Weekendu na WMF-u saznali smo 7 smrtnih grijeha "employer brandinga" koji će definitivno ubiti sliku vaše tvrtke, ali donosimo i recept kako ga spasiti.

Intervju

Evo kako je hrvatska glazbena industrija pregovarala s Big Techom!

Dolazak Spotifya i drugih poznatih glazbenih servisa u Hrvatskoj povijesni su dani, ali njima su prethodile godine i godine pravnih pregovora sa samim servisima, kao i domaćih udruga koja štite prava svih sudionika. Upravo u tim pregovorima možemo pronaći lekcije za medijsku industriju koja trenutno vodi pregovore s Big Techom.

Programiranje

Infobip Shift 2023: Kako pridonositi projektima otvorenog koda?

Zadnje retke s Infobip Shift 2023 konferencije posvećujemo ljudima i inicijativama vezanima uz open source (otvoreni kod).

Ekskluzivno

57hours Viktora Marohnića narastao 4 puta i osigurao još 2,75 milijuna dolara

U ekskluzivnom intervjuu za Netokraciju, suosnivač brzorastuće avanturističke platforme Viktor Marohnić, sa svojim investitorima, otkriva planove.

Zabava i zanimljivosti

Infobip Shift 2023: Od pive do savjeta za sreću, što su developeri dobili “ispod Peke”?

Infobip Shift iz godine u godinu potvrđuje kako zalužuje biti na popisu najboljih developerskih konferencija u Europi jer uspjevaju postići nešto teško - kvalitetan sadržaj svjetske razine predstaviti sa stilom u iskrenoj i pozitivnoj atmosferi.

Programiranje

Tacta: Kako smo podržali digitalizaciju i ekspanziju kompanije koja danas ima 150 klinika

Izrada softvera po mjeri uvijek je kompleksan zadatak jer je potrebno dobro proučiti poslovne procese klijenta, odgovoriti na sadašnje potrebe, ali i uzeti u obzir njegove ambicije. Evo kako je Tacta to uspješno napravila za Lazeo, francusku kompaniju specijaliziranu za neinvazivnu estetsku medicinu.