Entrio, studentski projekt, dobio investiciju od 200 tisuća kuna

Entrio, studentski projekt, dobio investiciju od 200 tisuća kuna

BPC2CRANE, hrvatska mreža anđela investitora odabrala je studentski projekt u kojeg će uložiti 200 tisuća kuna. Natječaj Business Plan Contest je završio svečanim proglašenjem pobjednika koji će uz pomoć poslovnih anđela iz udruge CRANE svoj projekt uskoro ostvariti i na tržištu.

BPC2CRANE, hrvatska mreža anđela investitora odabrala je studentski projekt u kojeg će uložiti 200 tisuća kuna. Natječaj Business Plan Contest je završio svečanim proglašenjem pobjednika koji će uz pomoć poslovnih anđela iz udruge CRANE svoj projekt uskoro ostvariti i na tržištu.

Radi se o studentskom projektu Entrio koji je odabran u konkurenciji između 50-ak prijavljenih timova. Autori projekta su Matija Marijan sa Fakulteta elektrotehnike i računalstva i Berislav Marszalek koji studira u Nizozemskoj.

U odabiru najboljih projekata sudjelovali su članovi CRANE-a, Hrvoje Prpić, Mihovil Barančić, Robert Slavečki te članovi eALUMNI-ja Petar Šimičić i Branimir Miletić.

Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na Netokraciji dopušteno je samo korisnicima koji ostave svoje ime i prezime te mail adresu i prihvate pravila ponašanja.

Pravila ponašanja

Na Netokraciji za vas stvaramo kvalitetan, autorski potpisan sadržaj i zaista se veselimo vašim kvalitetnim, kontruktivnim komentarima. Poštujmo stoga jedni druge prilikom komentiranja, kao i Zakon, držeći se sljedećih pravila ponašanja:

  • Ne budite 💩: Nema vrijeđanja, diskriminiranja, ni psovanja (osim ako nije osobni izričaj, ali onda neka psovka bude općenita, a ne usmjerena prema nekome). Također, upoznajte se sa stavkom 2. članka 94. Zakona o elektroničkim medijima prije no što ostavite komentar.
  • Samo kvalitetna rasprava, manje trolanja: Ne morate se ni sa kim slagati, ali budite konstruktivni i doprinesite raspravi! Svako trolanje, flameanje, koliko god "plesalo" na granici, leti van.
  • Imenom i prezimenom, nismo Anonymous 👤: Autor sadržaja stoji iza svog sadržaja, stoga stojite i vi iza svog komentara. Koristimo ime i prezime te pravu email adresu.

Kako koristimo podatke koje ostavljate? Bacite oko na našu izjavu o privatnosti.

Sve ostale komentare ćemo s guštom spaliti, jer ne zaslužuju svoje mjesto na internetu.

Komentari

  1. fasdfasdf

    fasdfasdf

    25. 05. 2011. u 4:50 pm Odgovori

    Samo malo iskustva toj ekipici, zadnjoj ekipi su anđeli investitori nakon dvije godine odlučili uložiti dokapitalizirati poduzeće, te kako ih studenti nisu mogli pratiti, investitori su ih sveli na toliki mali postotak da su ih mogli legalno isključiti iz poduzeća…

  2. Damir2

    Damir2

    27. 05. 2011. u 7:46 pm Odgovori

    Pa to je jasno kaj kaze fasfasdf. Za 20 tisuca EUR-a traze postotak za koji Ameri daju 500.000 do milijun. Ko je toliko lud da pristane na to (osim onih koji ne vjeruju u svoj projekat). Po principu ko ce koga

    Domaci startupi koji vjeruju u sebe kapital traze vani. Tocka

Odgovori

Tvoja e-mail adresa neće biti objavljena.

Popularno

Startupi

57hours Viktora Marohnića narastao 4 puta i osigurao još 2,75 milijuna dolara

U ekskluzivnom intervjuu za Netokraciju, suosnivač brzorastuće avanturističke platforme Viktor Marohnić, sa svojim investitorima, otkriva planove.

Tvrtke i poslovanje

7 savjeta za učinkovitu izradu poslovnog plana (posebno za one koji nemaju vremena)

Nisu bez razloga velikani povijesti od Sun Tzua do Dwight D. Eisenhowera pričali o planiranju kao o svetom gralu uspjeha - i ne stoji bez razloga ona narodna: dobra organizacija je pola posla.

Novost

Ivan Burazin pokreće novi startup – Daytonu, već ima Fortune 500 klijente

Nakon tri godine, uspostave i razvoja Infobipovog Developer Experience odjela, Ivan Burazin, pokreće novi dev projekt. Time se nastavlja njegova startuperska priča i misija koja je počela prije više od dekadu - pomagati developerima da rade lakše, brže i učinkovitije. Upoznajemo njegov novi projekt, Daytonu!

Što ste propustili

Izvještaj

HR.WEEKEND: Jelena Jelušić o 7 smrtnih grijeha “employer brandinga”

Na prvome HR.Weekendu na WMF-u saznali smo 7 smrtnih grijeha "employer brandinga" koji će definitivno ubiti sliku vaše tvrtke, ali donosimo i recept kako ga spasiti.

Intervju

Evo kako je hrvatska glazbena industrija pregovarala s Big Techom!

Dolazak Spotifya i drugih poznatih glazbenih servisa u Hrvatskoj povijesni su dani, ali njima su prethodile godine i godine pravnih pregovora sa samim servisima, kao i domaćih udruga koja štite prava svih sudionika. Upravo u tim pregovorima možemo pronaći lekcije za medijsku industriju koja trenutno vodi pregovore s Big Techom.

Izvještaj

Infobip Shift 2023: Kako pridonositi projektima otvorenog koda?

Zadnje retke s Infobip Shift 2023 konferencije posvećujemo ljudima i inicijativama vezanima uz open source (otvoreni kod).

Startupi

57hours Viktora Marohnića narastao 4 puta i osigurao još 2,75 milijuna dolara

U ekskluzivnom intervjuu za Netokraciju, suosnivač brzorastuće avanturističke platforme Viktor Marohnić, sa svojim investitorima, otkriva planove.

Zabava i zanimljivosti

Infobip Shift 2023: Od pive do savjeta za sreću, što su developeri dobili “ispod Peke”?

Infobip Shift iz godine u godinu potvrđuje kako zalužuje biti na popisu najboljih developerskih konferencija u Europi jer uspjevaju postići nešto teško - kvalitetan sadržaj svjetske razine predstaviti sa stilom u iskrenoj i pozitivnoj atmosferi.

Programiranje

Tacta: Kako smo podržali digitalizaciju i ekspanziju kompanije koja danas ima 150 klinika

Izrada softvera po mjeri uvijek je kompleksan zadatak jer je potrebno dobro proučiti poslovne procese klijenta, odgovoriti na sadašnje potrebe, ali i uzeti u obzir njegove ambicije. Evo kako je Tacta to uspješno napravila za Lazeo, francusku kompaniju specijaliziranu za neinvazivnu estetsku medicinu.