Brighton SEO, konferencija koja se održava dva puta godišnje, spremna je za sve SEO profesionalce i zaljubljenike. Sljedeći datum je 24. travnja. kada će se predstaviti zanimljiva svjetska SEO imena, održati korisna predavanja i praktične radionice.

Brighton SEO, konferencija koja se održava dva puta godišnje, spremna je za sve SEO profesionalce i zaljubljenike. Sljedeći datum je 24. travnja. kada će se predstaviti zanimljiva svjetska SEO imena, održati korisna predavanja i praktične radionice.
Kao jednodnevni događaj za sve one koje žele ostati u tijeku s trendovima search marketinga, konferencija će predstaviti stručnjake iz zanimljivih tvrtki, poput GoCompare.com, Avita Digital, Wyatt International, Distilled i Zenith Optimedia. Jedan od njih je i Lukasz Zelezny o kojem smo nedavno pisali, a koji će govoriti o traffic potencijalu i kako slijediti svoje ključne riječi. Sve ostale predavače možete pogledati ovdje.
Ova most-wanted SEO konferencija rasprodana je u samo 10 minuta. Prepostavljamo da ste propustili rezervirati svoju ulaznicu, stoga vam predstavljamo zanimljive radionice kroz koje možete steći nova znanja, ali i domoći se ulaznice. Naime, rezervacijom radionice dobivate i ulaz na konferenciju, stoga birajte svoju omiljenu temu i nadogradite svoje znanje:
- Advanced Google Analytics Workshop
- Advanced PPC Workshop
- Content Marketing Workshop
- Pentalty Recovery and Future Proofing Workshop
- Reporting and Excel for SEOs Training Course
- Local SEO Workshop
- International SEO Workshop
- Advanced Link Building and Effective Outreach Training Course
Ranoranioci mogu rezervirati po povoljnijim cijenama do 28.2., stoga ne gubite vrijeme.
Pregled prošlogodišnjih predavanja i radionica pogledajte ovdje i provjerite zašto poznate kompanije i agencije, kao OMD, Carat, Easy Jet, John Lewis i Unielever prisustvuju svakoj Brighton SEO konferenciji.