Krajem travnja u Splitu se održava još jedno izdanje konferencije #3PSplit, a na temu kreativnog poduzetništva. Cilj je tijekom dva dana trajanja konferencije, uz gostovanja različitih predavača, predstaviti sudionicima osnove pokretanja vlastitog posla.
Program #3PSplit započeo je 2013. godine s ciljem poticanja poduzetništva kod mladih, a u tom je razdoblju okupio preko 1000 posjetitelja i prerastao u udrugu posvećenu promicanju poduzetničke inicijative. Ovogodišnje, peto izdanje konferencije #3PSplit na temu Kreativno poduzetništvo, održat će se 28. i 29. travnja na Ekonomskom fakultetu u Splitu. Program je namijenjen učenicima srednjih škola, studentima, malim poduzetnicima i svima koji su zainteresirani za poduzetništvo.
Što očekuje sudionike?
Kroz predavanja poput Imam dobru ideju, a nemam love, Prilika stvara poduzetnika, Žene u poduzetništvu, U raljama birokracije, Zašto je kvaliteta usluge važna, cilj je sudionicima predstaviti osnove pokretanja vlastitoga posla. Neki od predavača već su dobro poznata imena iz svijeta poduzetništva i startupa kao štu su Saša Cvetojević, Ivo Špigel, Krešimir Macan, Davorin Štetner, Mateo Perak i drugi. U sklopu programa bit će organiziran i besplatni Speed Date Consulting za poduzetnike početnike gdje će predavači konferencije ujedno biti i mentori.
Osim Speed Date Consultinga za poduzetne srednjoškolce i studente sa zanimljivim idejama tu je i prvi #3P Case Study Challenge.
Konferencije #3PSplit – Kreativno poduzetništvo je besplatna, a prijave za sve zainteresirane otvorene su do 25. travnja. Po završetku konferencije, polaznicima će biti uručeni certifikati o sudjelovanju. Više informacija može se saznati na službenim stranicama.
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na Netokraciji dopušteno je samo korisnicima koji ostave svoje ime i prezime te mail adresu i prihvate pravila ponašanja.
Pravila ponašanja
Na Netokraciji za vas stvaramo kvalitetan, autorski potpisan sadržaj i zaista se veselimo vašim kvalitetnim, kontruktivnim komentarima. Poštujmo stoga jedni druge prilikom komentiranja, kao i Zakon, držeći se sljedećih pravila ponašanja:
Kako koristimo podatke koje ostavljate? Bacite oko na našu izjavu o privatnosti.
Sve ostale komentare ćemo s guštom spaliti, jer ne zaslužuju svoje mjesto na internetu.