Ovladaj svijetom 3D-a i isprintaj manju verziju sebe na radionici u HUB385

Ovladaj svijetom 3D-a i isprintaj manju verziju sebe na radionici u HUB385

Na trodnevnoj radionici naučit ćete osnove produkt dizajna i zašto je baš 3D printanje nova vještina koju trebate naučiti. A svi čitatelji Netokracije koji dođu na radionicu, moći će ponijeti kući 3D verziju samih sebe.

Ovo je Luka. Ne, ovo je Lukina 3D isprintana statua. Budi kao Luka, isprintaj se! :)
Ovo je Luka. Ne, ovo je Lukina 3D isprintana statua. Budi kao Luka, isprintaj se! 🙂

Radionica pod imenom 3D Design & Print Masterclass održat će se 21., 22. i 23. studenog, a trajat će od 17 do 21 sat. Iako je 3D donedavno bio rezerviran samo za industriju, revolucija 3D osobnih printera približila je taj svijet i korisnicima. Uskoro bismo svi mogli posjedovati vlastiti replikator kod kuće za printanje stvari koje nam svakodnevno trebaju, stoga se za tu više ne tako daleku budućnost možemo početi pripremati odmah.

Ako želite naučiti kako dizajnirati, modelirati i printati 3D objekte, možete se pridružiti radionici koju organizira HUB385 Academy. Počevši od osnova produkt dizajna, proširit ćete svoje iskustvo skiciranjem i modeliranjem u SolidWorksu te na kraju u praksi naučiti kako isprintati vlastiti model. U tome će vas voditi Haris Ovčina, diplomirani arhitekt i samouki industrijski dizajner. Haris je samostalno svladao 3D industrijski dizajn te je jedini dizajner koji je pobijedio na Smart Sarajevo 2020 hackathonu. On je mentor za produkt dizajn te arhitektonski mentor za CityOS, tvrtku koja se bavi pametnim gradovima.

Za 3D printanog sebe – napomenite da ste naš čitatelj

Cijena radionice je 1250 kuna, ali još dva dana traje popust za early bird prijave – dakle, do 11. 11. radionicu možete platiti po cijeni od 1000 kuna.

U HUB nemojte zaboraviti ponijeti vlastito prijenosno računalo s instaliranim SolidWorksom (dovoljna je trial verzija). A kao što je navedeno na početku teksta, Netokracijini čitatelji će moći dobiti skeniranu i zatim 3D isprintanu verziju sebe, a takva mogućnost se rijetko događa, zar ne? 🙂 Samo je potrebno prilikom prijave ili u opisu plaćanja navesti da ste Netokracijin čitatelj.

Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na Netokraciji dopušteno je samo korisnicima koji ostave svoje ime i prezime te mail adresu i prihvate pravila ponašanja.

Pravila ponašanja

Na Netokraciji za vas stvaramo kvalitetan, autorski potpisan sadržaj i zaista se veselimo vašim kvalitetnim, kontruktivnim komentarima. Poštujmo stoga jedni druge prilikom komentiranja, kao i Zakon, držeći se sljedećih pravila ponašanja:

  • Ne budite 💩: Nema vrijeđanja, diskriminiranja, ni psovanja (osim ako nije osobni izričaj, ali onda neka psovka bude općenita, a ne usmjerena prema nekome). Također, upoznajte se sa stavkom 2. članka 94. Zakona o elektroničkim medijima prije no što ostavite komentar.
  • Samo kvalitetna rasprava, manje trolanja: Ne morate se ni sa kim slagati, ali budite konstruktivni i doprinesite raspravi! Svako trolanje, flameanje, koliko god "plesalo" na granici, leti van.
  • Imenom i prezimenom, nismo Anonymous 👤: Autor sadržaja stoji iza svog sadržaja, stoga stojite i vi iza svog komentara. Koristimo ime i prezime te pravu email adresu.

Kako koristimo podatke koje ostavljate? Bacite oko na našu izjavu o privatnosti.

Sve ostale komentare ćemo s guštom spaliti, jer ne zaslužuju svoje mjesto na internetu.

Odgovori

Tvoja e-mail adresa neće biti objavljena.

Popularno

Ekskluzivno

57hours Viktora Marohnića narastao 4 puta i osigurao još 2,75 milijuna dolara

U ekskluzivnom intervjuu za Netokraciju, suosnivač brzorastuće avanturističke platforme Viktor Marohnić, sa svojim investitorima, otkriva planove.

Tvrtke i poslovanje

7 savjeta za učinkovitu izradu poslovnog plana (posebno za one koji nemaju vremena)

Nisu bez razloga velikani povijesti od Sun Tzua do Dwight D. Eisenhowera pričali o planiranju kao o svetom gralu uspjeha - i ne stoji bez razloga ona narodna: dobra organizacija je pola posla.

Novost

Ivan Burazin pokreće novi startup – Daytonu, već ima Fortune 500 klijente

Nakon tri godine, uspostave i razvoja Infobipovog Developer Experience odjela, Ivan Burazin, pokreće novi dev projekt. Time se nastavlja njegova startuperska priča i misija koja je počela prije više od dekadu - pomagati developerima da rade lakše, brže i učinkovitije. Upoznajemo njegov novi projekt, Daytonu!

Što ste propustili

Tvrtke i poslovanje

HR.WEEKEND: Jelena Jelušić o 7 smrtnih grijeha “employer brandinga”

Na prvome HR.Weekendu na WMF-u saznali smo 7 smrtnih grijeha "employer brandinga" koji će definitivno ubiti sliku vaše tvrtke, ali donosimo i recept kako ga spasiti.

Intervju

Evo kako je hrvatska glazbena industrija pregovarala s Big Techom!

Dolazak Spotifya i drugih poznatih glazbenih servisa u Hrvatskoj povijesni su dani, ali njima su prethodile godine i godine pravnih pregovora sa samim servisima, kao i domaćih udruga koja štite prava svih sudionika. Upravo u tim pregovorima možemo pronaći lekcije za medijsku industriju koja trenutno vodi pregovore s Big Techom.

Izvještaj

Infobip Shift 2023: Kako pridonositi projektima otvorenog koda?

Zadnje retke s Infobip Shift 2023 konferencije posvećujemo ljudima i inicijativama vezanima uz open source (otvoreni kod).

Ekskluzivno

57hours Viktora Marohnića narastao 4 puta i osigurao još 2,75 milijuna dolara

U ekskluzivnom intervjuu za Netokraciju, suosnivač brzorastuće avanturističke platforme Viktor Marohnić, sa svojim investitorima, otkriva planove.

Zabava i zanimljivosti

Infobip Shift 2023: Od pive do savjeta za sreću, što su developeri dobili “ispod Peke”?

Infobip Shift iz godine u godinu potvrđuje kako zalužuje biti na popisu najboljih developerskih konferencija u Europi jer uspjevaju postići nešto teško - kvalitetan sadržaj svjetske razine predstaviti sa stilom u iskrenoj i pozitivnoj atmosferi.

Programiranje

Tacta: Kako smo podržali digitalizaciju i ekspanziju kompanije koja danas ima 150 klinika

Izrada softvera po mjeri uvijek je kompleksan zadatak jer je potrebno dobro proučiti poslovne procese klijenta, odgovoriti na sadašnje potrebe, ali i uzeti u obzir njegove ambicije. Evo kako je Tacta to uspješno napravila za Lazeo, francusku kompaniju specijaliziranu za neinvazivnu estetsku medicinu.