SEO specijalist/ica (Adriatic.hr)

  • Poslodavac: Adriatic.hr
  • Rok prijave: 23. 2. 2017.
  • Mjesto rada: Split

Znaš nekoga idealnog za ovaj posao?

Preporuči putem društvenih mreža!

Tražimo sposobnu, odgovornu i samoinicijativnu osobu koja će svojim radom i idejama doprinijeti razvoju naše tvrtke. Idealan kandidat ima iskustvo u navedenim poslovima, samostalan je u svome radu i trudi se biti u toku s novostima i trendovima na području SEO-a, online oglašavanja i društvenih medija. Od kandidata također očekujemo razumijevanje poslovnih zahtjeva u turizmu.

kolaz_adriatic

Opis posla

Budite dio uspješne organizacije i preuzmite ulogu SEO specijaliste. Vaše odgovornosti i zadatci koje ćete obavljati uključuju:

  • Onpage i offpage optimizacija
  • Poboljšavanje strukture web stranica, sadržaja, ključnih riječi
  • Praćenje i analiza rezultata SEO kampanja
  • Praćenje web analitike i razvoj SEO strategije u skladu s analitičkim podacima
  • Proučavanje i predlaganje novih smjerova/trendova

Vještine i znanja:

  • Napredno poznavanje rada na računalu (MS Office, Google Analytics, Webmaster tools)
  • Iskustvo u planiranju, implementaciji i upravljanju SEO strategijom za višejezične internetske stranice (onpage i offpage)
  • Poznavanje i razumijevanje općih principa internetskih tehnologija
  • Poznavanje HTML-a (drugi jezici i tehnologije su prednost)
  • Dobro poznavanje alata za web analitiku
  • Primjena isključivo ‘white-hat’ SEO metoda i tehnika
  • Detaljno poznavanje globalnih pretraživačkih platformi (Google, Facebook, Bing itd.)
  • Odlično poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu (i još poneki drugi jezik je dobrodošao)
  • Dobre komunikacijske i prezentacijske vještine
  • Najmanje 3 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima