Startup Mogy, koji možemo opisati kao CRM za trenere sportaša, predstavio je jučer svoj projekt Mogy App u iznosu od 1,34 milijuna kuna.

U novom Tehnološkom parku Zagreb, startup Mogy jučer je predstavio svoj istoimeni projekt u iznosu od 1,34 milijuna kuna, a koji je sufinanciran od strane Europske unije, odnosno Europskog fonda za regionalni razvoj, Ministarstva gospodarstva, poduzetništva i obrta te Hrvatske agencije za malo gospodarstvo, inovacije i investicije. Projekt je službeno započeo početkom srpnja, a trajat će do 1. srpnja 2018. godine.
Podsjetimo, startup Mogy osobnim trenerima olakšava pripremu i vođenje klijenata kroz program vježbanja. Lani su prošli kroz program ljubljanskog ABC akceleratora, a mogu se pohvaliti i partnerstvo s Robom MacIntyreom, jednim od cjenjenijih osobnih trenera u SAD-u, koji radi s mnogim profesionalnim sportašima, među kojima je i John Cena, američki prvak u hrvanju.
Sredstva namijenjena za daljnji razvoj poslovanja
No što točno podrazumijeva projekt Mogy App? Andrej Radinger, suosnivač Mogyja kaže da se projekt odnosi na završetak, komercijalizaciju i internacionalizaciju Mogy aplikacije.
Sredstva su namijenjena najvećim dijelom za pokrivanje rada (plaće i vanjske usluge) te za nabavu opreme i posjet konferenciji bitnoj za naše poslovanje. Također je dio sredstava namijenjen za marketing i digitalno oglašavanje. Tijekom provedbe projekta planiramo pokrenuti marketinške i prodajne aktivnosti kako na domaćem, a naglašeno na internacionalnom tržištu, što nam je primarni cilj.
Dodaje da također razvijaju i nove poslovne modele kako bi proširili portfolio korisnika, ali i proširiti partnersku i prodajnu mrežu.
Tako je već razvijen marketplace model, a dodatno krećemo u segment korporativnog fitnesa, suradnju s teretanama i lancima prodaje fitnes opreme. Sve to očekujemo i planiramo ostvariti tijekom provedbe projekta, za što već postoje konkretni planovi i inicijative.
Projekt Mogy za škole u Đakovu
Budući planovi uključuju i integraciju s fitness narukvicama, integraciju s pametnom fitness opremom i uvođenje elemenata gamifikacije kao i dodatnih funkcionalnosti.
Tu je i projekt Mogy za škole, u sklopu kojega je Mogy aplikacija prilagođena korištenju na satovima tjelesnoga u školama. Prva škola koja je krenula s njime je đakovačka gimnazija A. G. Matoš, a uz inicijativu profesorice Mirele Šunde. Cilj je da projekt uskoro zaživi u još nekoliko škola. U svakom slučaju, pred Mogyjem je intenzivna godina dana rada, a do tada s nestrpljenjem očekujemo novosti.
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na Netokraciji dopušteno je samo korisnicima koji ostave svoje ime i prezime te mail adresu i prihvate pravila ponašanja.
Pravila ponašanja
Na Netokraciji za vas stvaramo kvalitetan, autorski potpisan sadržaj i zaista se veselimo vašim kvalitetnim, kontruktivnim komentarima. Poštujmo stoga jedni druge prilikom komentiranja, kao i Zakon, držeći se sljedećih pravila ponašanja:
Kako koristimo podatke koje ostavljate? Bacite oko na našu izjavu o privatnosti.
Sve ostale komentare ćemo s guštom spaliti, jer ne zaslužuju svoje mjesto na internetu.
Komentari
Stanko
19. 09. 2017. u 8:54 am
KRIMINALNO !!! Aplikacija za trenere. Bolje da se uhvate pravog posla – treniranja nego da pilje u ekran mobitela. I još dobiju 1,34 milijuna kuna novca poreznih obveznika. Tko se to usudi tako djeliti novce u zemlji koja je na rubu bankrota, u zemlji iz koje je pobjeglo gotovo sve slobodno radno stanovništvo, prije svga MLADI. Umjesto da se uloži u pogone za proizvodnju, u zapošljavanje da ljudi mogu dostojanstveno raditi a ne s fakulteta u Njemačku prati suđe. Samo se financira (i to kako) neke usr.ne aplikacije. Pa to je za klince koji počinju programirati i treba im dati da imaju za džeparac.
Miro
29. 09. 2017. u 12:24 pm
Ovdje bi netko morao ozbiljno KAZNENO odgovarati kada se ovima dodjeljuje besovratna sredstva za “INOVACIJU”. Mislim da bi ovje i OLAF iamo posla.