Farmeron: kako će izgledati web aplikacija za farme i praćenje stoke?

Farmeron: kako će izgledati web aplikacija za farme i praćenje stoke?

Farmeronov direktor Matija Kopić poslao nam je screenshot novog dizajna web aplikacije Farmeron koja je oduševila sudionike ljubljanskog Mini Seedcampa nakon čega je izabrana za sudjelovanje na londonskom Seedcampu.

Farmeronovo novo sučelje.

Farmeronov direktor Matija Kopić poslao nam je screenshot novog dizajna web aplikacije Farmeron koja je oduševila sudionike ljubljanskog Mini Seedcampa nakon čega je izabrana za sudjelovanje na londonskom Seedcampu.

Iako će mnogima Farmeron na prvi pogled dignuti obrvu, enterprise aplikacija ove vrste bit će vrlo korisna modernim farmama širom svijeta, a najveći izazov bit će im naći testere koji će imati dovoljne kapacitete. Novo sučelje izradio je mladi dizajner Benjamin Alijagić i moram priznati da izgleda jako dobro!

Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na Netokraciji dopušteno je samo korisnicima koji ostave svoje ime i prezime te mail adresu i prihvate pravila ponašanja.

Pravila ponašanja

Na Netokraciji za vas stvaramo kvalitetan, autorski potpisan sadržaj i zaista se veselimo vašim kvalitetnim, kontruktivnim komentarima. Poštujmo stoga jedni druge prilikom komentiranja, kao i Zakon, držeći se sljedećih pravila ponašanja:

  • Ne budite 💩: Nema vrijeđanja, diskriminiranja, ni psovanja (osim ako nije osobni izričaj, ali onda neka psovka bude općenita, a ne usmjerena prema nekome). Također, upoznajte se sa stavkom 2. članka 94. Zakona o elektroničkim medijima prije no što ostavite komentar.
  • Samo kvalitetna rasprava, manje trolanja: Ne morate se ni sa kim slagati, ali budite konstruktivni i doprinesite raspravi! Svako trolanje, flameanje, koliko god "plesalo" na granici, leti van.
  • Imenom i prezimenom, nismo Anonymous 👤: Autor sadržaja stoji iza svog sadržaja, stoga stojite i vi iza svog komentara. Koristimo ime i prezime te pravu email adresu.

Kako koristimo podatke koje ostavljate? Bacite oko na našu izjavu o privatnosti.

Sve ostale komentare ćemo s guštom spaliti, jer ne zaslužuju svoje mjesto na internetu.

Komentari

  1. Miroslav

    Miroslav

    08. 08. 2011. u 6:07 pm Odgovori

    Svaka čast na ideji! Mislim da bi mogli uspjeti s ovime. Možda nemaju tako velike šanse na hrvatskom tržištu, ali u inozemstvu, na velikim farmama sigurno imaju. Uostalom, rezultati na seedcampu su očit pokazatelj koliko je ovaj projekt dobar.

    Btw, thumbs up za “Name: Jaca”.. Hahahahhaah, baš joj je slična. 🙂

  2. Benjamin Alijagić

    Benjamin Alijagić

    08. 08. 2011. u 6:25 pm Odgovori

    Da, otprilike će to tako izgledati. Ovo je screenshot iz photoshopa pa će se neke stvari tipa grafovi malo promijeniti kada se implementiraju i tako…

    A što se tiče Jace, svaka sličnost sa stvarnim osobama je slučajna!

  3. Ivica Kartelo

    Ivica Kartelo

    08. 08. 2011. u 6:26 pm Odgovori

    Od kad u dzepu imam Samsung Mini i za 100 kn/mjesecno f/r internet, pokrenuo sam projekte otvaranja ventila za zaljevanje vrtova preko interneta. Ljudi u gradu, a zemlja im na selu pusta. Vapnenacki kraj pun skrapa: baci se velika plastika preko skrape i kisnica napravi jezero. Na nizoj razini je obradiva povrsina. Treba nam samo ventil + internet pa da upravljamo daljinski. Plus sve druge ideje malog seoskog gospodarstva. Osim e-sela tu su i e-mali auti, e-male radio jedrilice (e-regate), e-sah na Rivi, RoboTeacher http://bit.ly/pv6hZD itd itd Realni i virtualni svijetovi su sad stvarno postali jedno i samo treba dati masti na volju.

Odgovori

Tvoja e-mail adresa neće biti objavljena.

Popularno

Vodič

Morate podnijeti zahtjev za novu osobnu iskaznicu? Evo kako izbjeći gužvu na šalteru

Završetkom pandemije došao je službeni kraj maskama, ali i mnogim identifikacijskim dokumentima pa tako i osobnim iskaznicama bez kojih ne možete boraviti u Hrvatskoj. Ovo znači samo jedno... ogromni redovi na šalterima.

Web 3

Belma Gutlić: “Fokus s cijena kriptovaluta treba prebaciti na tehnologiju koja kriptovalute omogućava”

Danas se možemo pohvaliti da na našoj maloj sceni ne nedostaje konferencija vezanih uz blockchain i kriptovalute. Ipak, postoji jedan krovni naziv kojem se nitko dosad nije posvetio na jednak način, a koji možda zaslužuje i najviše pažnje.

Izvještaj

Tim McKeoun: “Ako želimo da se developeri razvijaju, moramo se pomiriti da će nekad biti manje produktivni”

"Developer Advocate" može postati svatko, ali uspjeh u tome će pronaći mali broj ljudi. Savjete kako općenito postati bolja podrška developerima, na ovogodišnjem QED-u podijelio je IBM-ov Tim McKeoun.

Što ste propustili

Umjetna inteligencija

Upoznajte Arbelle! Beauty brend kojeg krasi svjetsko rješenje za virtualno isprobavanje šminke

Švedsko-hrvatska IT tvrtka Visage Technologies od osnutka radi na cutting edge AI tehnologiji za prepoznavanje i praćenje pokreta ljudskog lica. Nakon niza uspješnih implementacija u kozmetičkoj industriji, svoj makeupISDK softverski paket oblikovali su u još svestraniji beauty brend Arbelle.

Sponzorirano

Može li se Hrvatska uključiti u razvoj svemirske tehnologije koja na uloženo vraća 7x više

Zašto su cube sateliti toliko korisni, koliko će oni promijeniti telekomunikacijsku industriju i može li se Hrvatska s njima ukrcati na brzi vlak svemirske tehnologije, neka su od glavnih pitanja s HAKOM-ove konferencije.

Programiranje

Notcheva 6. generacija Devcademyja radit će na projektima za satelitsku kockicu – CroCube!

Otvorene su prijave za Notchevu akademiju na kojoj će se polaznici, osim satelitske teme moći usmjeriti na Spring Boot, React, .NET i Go programiranje, upoznati sa scrumom i agilnim frameworkom, UX/UI, DevOps, Clean code te drugim praksama i alatima koji su standardni u IT-ju.

Netokracija Podcast

John Romero o životu nakon Dooma – i kako klince naučiti raditi igre

John Romero je jedan od kreatora legendarne igre Doom, kao i cijelog niza drugih igara. Ususret izlasku njegove autobiografije, dobili smo priliku pitati ga kako vidi svoju karijeru, ali i razvoj industrije razvoja igara.

Sponzorirano

Studenti RIT Croatia uče se na zadacima koje pripremaju Rimac Technology, INA, Async Labs… 

Domaće obrazovne institucije često se fokusiraju na teoriju, dok praksa ostaje na poslodavcima. RIT Croatia to mijenja svojim primjerom.

Tvrtke i poslovanje

Potvrđeno: Google preuzeo hrvatski Photomath

Hrvatska aplikacija Photomath postaja je i službeno dio Googleovog portfelja. Tehnološki gigant godišnje akvizira desetak tvrtki, a ove je godine u akvizicijski plan ušao upravo hrvatski Photomath.