Voditelj/ica ključnih kupaca (Megatrend poslovna rješenja)

  • Poslodavac: Megatrend poslovna rješenja
  • Rok prijave: 13. 3. 2017.
  • Mjesto rada: Zagreb

Znaš nekoga idealnog za ovaj posao?

Preporuči putem društvenih mreža!

U svrhu jačanja tima, za našeg klijenta, tražimo kompetentnu i angažiranu osobu za radno mjesto voditelja ključnih kupaca (m/ž).

megatrend-zaposlenici

Opis posla:

  • Izgradnja i održavanje mreže poslovnih odnosa s ključnim klijentima
  • Istraživanje potreba i prioriteta ključnih kupaca
  • Upravljanje prodajnim aktivostima i uočavanje novih poslovnih prilika
  • Izrada ponuda za ključne kupce
  • Kontinuirana briga o naplati potraživanja
  • Razvoj suradnje sa drugim odjelima unutar poduzeća
  • Praćenje razvoja novih tehnologija i trendova na tržištu
  • Učenje i polaganje potrebnih certifikata

Uvjeti:

  • VSS ekonomskog ili tehničkog usmjerenja
  • 3 godine radnog iskustva u B2B prodaji
  • Znanje rada na računalu (MS Office, posebice PowerPoint)
  • Aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • Prednost je poznavanje tržišta ICT industrije te poznavanje ICT rješenja i usluga
  • Razumijevanje poslovnih procesa i prepoznavanje potreba kupaca
  • Otvorenost za stjecanjem novih znanja u ICT industriji
  • Izvrsne komunikacijske, prezentacijske i pregovaračke vještine
  • Inovativnost
  • Usmjerenost na rezultat
  • Proaktivnost
  • Vozačka dozvola B kategorije

Nudimo:

  • Ugovor na neodređeno uz uvjet probnog rada
  • Korištenje najmodernijih informatičkih tehnologija
  • Pozitivna radna atmosfera
  • Rad u stručnom timu s naglaskom na kolegijalnost
  • Redovito stručno usavršavanje