System architect – senior system engineer (Blink)

  • Poslodavac: Blink
  • Rok prijave: 13. 3. 2017.
  • Mjesto rada: Zagreb

Znaš nekoga idealnog za ovaj posao?

Preporuči putem društvenih mreža!

Tvrtka Blink traži sistem ahitekta/inženjera sa iskustvom u radu sa Microsoft tehnologijama. Radimo na projektiranju, implementaciji, migraciji te održavanju niza različitih (hibridnih i cloud) rješenja. Naši klijenti (klijenti su link) su preko 200 vodećih hrvatskih tvrtki kojima pružamo usluge koristeći naša rješenja te platforme i rješenja svjetski renomiranih vendora (vendori su link).

blink-we-are-hiring

Opis posla:

  • analiza i specifikacija korisničkih zahtjeva
  • projektiranje hibridnih i cloud rješenja po mjeri
  • implementacija hibridnih i cloud rješenja
  • tehnička podrška mlađim članovima tima
  • savjetovanje klijenata

Uvjeti:

Odlično poznavanje:

  • Windows Server, Exchange, System Center, Active Directory i ostalih Microsoft tehnologija
  • Mrežnih tehnologije
  • Microsoft Azure platforme i Microsoft Office 365

Poznavanje Linux plaforme je prednost.

Industrijski certifikati su prednost.

Potrebne osobine:

  • komunikativnost
  • odgovornost
  • volja za učenjem
  • spremnost na samostalan i timski rad

Potrebno radno iskustvo:

Minimalno 5 godina radnog iskustva na sličnim poslovima.

Pridružite nam se u opuštenoj, ali visoko produktivnoj atmosferi, pokažite nam što možete, a mi ćemo to znati cijeniti!