Specijalist IT-a i e-poslovanja (Valamar Riviera)

  • Poslodavac: Valamar Riviera
  • Rok prijave: 29. 5. 2017.
  • Mjesto rada: Poreč

Znaš nekoga idealnog za ovaj posao?

Preporuči putem društvenih mreža!

Pozivamo sve zainteresirane kandidate da se pridruže našem timu Odjela IT-a i e-poslovanja u Sektoru direktne prodaje na poslu specijalista IT-a i e-poslovanja (m/ž).

valamar

Opis poslova i odgovornosti:

  • razvoj novih i održavanje postojećih IT sustava unutar Sektora direktne prodaje,
  • fokus na automatizaciju procesa i inovacije u e-poslovanju,
  • praćenje prakse i trendova u razvoju softvera.

Potrebna znanja, vještine i iskustvo:

  • VŠS/VSS informatičkog ili srodnog usmjerenja,
  • godinu dana iskustva na istim ili sličnim poslovima,
  • napredno znanje engleskog jezika · dobro poznavanje programskog jezika C#,
  • dobro poznavanje SQL baza podataka – MS SQL ili Oracle,
  • iskustvo u razvoju web i command line aplikacija: MS.Net, HTML/ CSS/JavaScript
  • napredno korištenje MS Office paketa,
  • poželjna znanja: administracija MS SQL servera, MS SQL reporting services, Oracle PL SQL, REST/JSON i XML sučelja, iskustvo administracije MS servera (DNS, IIS…),
  • orijentacija na rješenja,
  • analitički pristup zadatcima.

Uvjeti zaposlenja:

  • radni se odnos zasniva na određeno vrijeme s probnim rokom u trajanju od tri mjeseca te s mogućnošću produženja na neodređeno vrijeme
  • rad u dinamičnom i poticajnom okruženju
  • osobni i profesionalni razvoj u različitim oblicima nagrađivanja i usavršavanja.

Kandidati s kvalitetnim prijavama i traženim kompetencijama bit će uključeni u selekcijski proces i dodatnu provjeru stručnog znanja.

Prepoznajete li u našim potrebama i očekivanjima svoju priliku, pošaljite nam svoju molbu i životopis do 29. svibnja 2017. na sljedeću e-adresu: natjecaj@valamar.com s naslovom: „Specijalist IT i e-poslovanja“.