Software Engineer Intern (Deegeetal)

  • Poslodavac: Deegeetal
  • Rok prijave: 16. 1. 2017.
  • Mjesto rada: Zagreb

Znaš nekoga idealnog za ovaj posao?

Preporuči putem društvenih mreža!

Deegeetal već 3 godine uspješno razvija digitalna poslovna rješenja za hrvatske i inozemne partnere. Fokus naših aktivnosti jest na razvoju kompletnog poslovanja naših partnera putem digitalnih kanala i platformi. Deegeetal čini tim od 30 ambicioznih, pozitivnih i mladih profesionalaca željnih svjetskog uspjeha. U sljedećih nekoliko godina fokus će biti na daljnjem razvoju i širenju tima, razvoju digitalne ekspertize, tehnološkim inovacijama te značajnijem otvaranju stranih tržišta kako bismo u segmentu digitalnog poslovnog razvoja postali svjetski lider.

ad_bd-recruitment_fb_1200x628_2

Opis posla:

– učenje novih koncepata i tehnika iz područja funkcijskog programiranja
– sudjelovanje u tehničkim raspravama
– sudjelovanje u svim fazama životnog ciklusa proizvoda
– rješavanje zanimljivih problema
– podrška u operativnim zadacima

Uvjeti:

– dobro znanje engleskog jezika
– iskustvo s webom kao platformom
– korištenje version control sustava
– napredna znanja u barem jednom programskom jeziku za intern poziciju
– demonstrabilno poznavanje Haskella za full time poziciju
– volja za učenjem i napretkom
– strpljenje
– proaktivan pristup
– pouzdanost

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Jezici:

Engleski (napredno)

Što nudimo:

studentski posao/ugovor na neodređeno s probnim rokom od 3 mjeseca

Vrsta zaposlenja:

studentski ugovor/stalni radni odnos

Ako misliš da si ti pravi kandidat/kinja za ovu poziciju, prijavi se putem obrasca do 9.1.2017.