Senior developer – team leader (Blink)

  • Poslodavac: Blink
  • Rok prijave: 13. 3. 2017.
  • Mjesto rada: Zagreb

Znaš nekoga idealnog za ovaj posao?

Preporuči putem društvenih mreža!

Tvrtka Blink traži iskusnog programera sa sklonošću prema tehnološkom vođenju programerskog tima i radu na novim tehnologijama. Radimo na razvoju specijaliziranih softverskih rješenja u području EU fondova korištenjem Microsoft.Net, Microsoft SQL Server i Angular 2 tehnologija.

blink-we-are-hiring

Opis posla:

  • analiza i specifikacija korisničkih zahtjeva
  • dizajn rješenja
  • razvoj i održavanje aplikacije u Microsoft .NET  i Angular 2 razvojnoj okolini
  • implementacija rješenja
  • tehnička podrška ostatku tima

Uvjeti:

Odlično poznavanje slijedećih tehnologija  programskih jezika:

  • C#
  • .Net Framework
  • ASP.Net
  • MVC
  • HTML i CSS
  • Javascript
  • SQL Server i T-SQL

Industrijski certifikati su prednost.

Potrebne osobine:

  • komunikativnost
  • odgovornost
  • volja za učenjem
  • proaktivnost
  • spremnost na samostalan i timski rad

Potrebno radno iskustvo:

Minimalno 5 godina radnog iskustva na razvoju aplikativnih rješenja.

Pridružite nam se u opuštenoj, ali visoko produktivnoj atmosferi, pokažite nam što možete, a mi ćemo to znati cijeniti!