Poslovni savjetnik/ca za računovodstvo i financije (Megatrend poslovna rješenja)

  • Poslodavac: Megatrend poslovna rješenja
  • Rok prijave: 13. 3. 2017.
  • Mjesto rada: Zagreb

Znaš nekoga idealnog za ovaj posao?

Preporuči putem društvenih mreža!

U svrhu jačanja tima, tražimo kompetentnu i angažiranu osobu za radno mjesto poslovnog savjetnika (m/ž) za računovodstvo i financije.

megatrend-zaposlenici

Opis posla:

  • Kontrola, unos, ažuriranje i likvidatura poslovne dokumentacije
  • Izrada ponuda i natječajne dokumentacije
  • Salda-konti kupaca i dobavljača
  • Financijska autorizacija u različitim dijelovima poslovnih procesa
  • Financijsko upravljanje klijentima
  • Kontrole i pripreme za završni račun
  • Odnos s financijskim institucijama
  • Izrada obračuna troškova zaoslenika
  • Briga o dostavljanju i čuvanju financijske dokumentacije
  • Praćenje tijeka financijskog poslovanja
  • Praćenje zakona i propisa iz područja računovodstva i financija
  • Ostali administrativni poslovi po potrebi

Uvjeti:

  • Prednost VŠS/VSS ekonomskog usmjerenja
  • 2 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Znanje rada na računalu (MS Office, posebice Excel)
  • Aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • Dobre komunikacijske i organizacijske vještine
  • Točnost i analitičnost u radu
  • Samostalnost u radu
  • Želja za neprestanim učenjem i usavršavanjem

Nudimo:

  • Ugovor na neodređeno uz uvjet probnog rada
  • Rad u stručnom timu s naglaskom na kolegijalnosti
  • Korištenje najmodernijih informatičkih tehnologija
  • Pozitivna radna atmosfera
  • Redovito stručno usavršavanje