Sviđa vam se članak? Preporučite ga prijateljima i kolegama putem društvenih mreža:

Novi iPad samo što nije stigao.
U ponedjeljak smo otkrili kako nam sutra stiže novi iPad, iako nismo znali ni cijene (osim popusta jednog od telekoma). U međuvremenu je iStyle objavio kako ćete novi iPad moći kupiti u petak od 9 sati po cijeni od skoro 4 tisuće kuna za 16 GB model u Wi-Fi verziji. Sudeći po cijenama i mogućnostima novog iPada, možda vam se više isplati nabaviti “stari” model popularnog Appleovog tableta.
Kao što su neki netokrati naglasili u komentarima prošlog članka, ne nasjedajte na 4G brzine novog iPada koji nije podržan u Hrvatskoj. Cijene u iStyleu, a vjerojatno i kod drugih Appleovih zastupnika su:
Svoj novi iPad možete uzeti i kod Hrvatskog telekoma uz popust, koji je vezan za ugovor o mobilnom internetu. Hoćete li kupiti novi iPad?
Sviđa vam se članak? Preporučite ga prijateljima i kolegama putem društvenih mreža:
Otkrijte naše najkvalitetnije članke koje ste možda propustili. Danas izdvajamo: